ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

تماس برای مشاوره رایگان
88508484

نکات مهم در بیمه مسئولیت کارفرما

نکات مهم در بیمه مسئولیت کارفرما

در بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان قبل از تصمیم برای خرید بیمه نامه کارفرمایان محترم می بایست نکات زیر را بدقت مطالعه نمایند:

1-قبل از هر نوع اقدام برای خرید بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان به بخش سوالات متداول بیمه مسئولیت کارفرما مراجعه و بدقت به سوالات مطرح شده توجه نمایید و چنانچه سوال جدیدی به ذهنتان رسید،می توانید در همان بخش سوال خود را مطرح تا در اسرع وقت کارشناسان بیمه ایران به سوالات شما پاسخ دهند.

2-نوع شغلی یکی از پر اهمیت ترین عوامل در یک بیمه نامه کارفرما در مقابل کارکنان است چرا که میزان خطر موجود در یک شغل می تواند کارشناس فروش بیمه کارفرما را در ارائه کلوزهای مناسب برای کار فرمایان رهنمون سازد.

3-قبل از تکمیل پیشنهاد بیمه نامه مسئولیت کارفرما مفاد آنرا بدقت مطالعه فرمایید،و راجع به بند،بند آن از کارشناس فروش خود سوال فرمایید،چرا که پس از تکمیل و امضای پیشنهاد،درخواست نکردن یک بند می تواند،پوششی را حذف و هزینه های جبران ناپذیری را به کارفرمیان عزیز تحمیل نماید.

4-در تکمیل فرم پیشنهاد بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان همواره تعداد واقعی پرسنل و سقف تعداد پرسنل را اعلام فرمایید.چرا که طبق ماده ده قانون بیمه چنانچه تعداد بیمه شدگان به کمتر از تعداد واقعی بیمه شود،قاعده نسبی بر خسارت اعمال شده و خسارت کمتری به زیاندیده پرداخت می گردد که این خسارت در خسارتهای بدنی مثل فوت و نقص عضو می تواند جبران ناپذیر باشد.

5-خرید کلیه کلوزهایی به توصیه کارشناسان فروش برای شغل شما مفید است،برای اطمینان از دریافت خسارت کامل در هنگام حادثه الزامی ست. موارد اشاره شده در بالا فقط مختصری برای راهنمائی کارفرمایان جهت خرید بیمه نامه ای مطمئن بر اساس مطالعۀ حوادث مبتلا به، بود. مهندسان ناظر از باب راهنمائی و کمک به پیشبرد کم ریسک و اصولی پروژه می توانند اطلاعات فوق را در اختیار مالکان و کارفرمایان قرار دهند و آنها را ملزم به تهیۀ بیمه نامه ای کامل نمایند.

6-در هنگام تحویل بیمه نامه کلوزهای درخواستی در پیشنهاد بیمه نامه را با کلوزهای مندرج یا ضمیمه بیمه نامه مقایسه نمایید ، که پوششی از قلم نیافتاده باشد،اگرچه در صورت تکمیل دقیق فرم پیشنهاد ، کلیه مسئولیت ناشی از خظا و اشتباه بر عهده واحد صدور می باشد،لیکن برای جلوگیری از مشکلات ناشی از اشتباه حتما بیمه نامه چک نمایید.

7-در هنگام وقوع خسارت از توسعه خسارت جلوگیری نمایید ، چرا که کلیه هزینه های ناشی جلوگیری از توسعه خسارت تحت پوشش بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان می باشد.

8-پس از وقوع خسارت حداکثر طی مدت پنج روز خسارت را بصورت مکتوب به بیمه گر اعلام تا مراحل کارشناسی خسارت اغاز گردد.

9-قبل و در هنگام تشکیل پرونده خسارت حتما به بخش راهنمای پرداخت خسارت را بدقت مطالعه و مدارک لازم را جمع آوری و به کارشناسان ارائه نمایید.

10-همین الان فرم سفارش آنلاین بیمه مسئولیت کارفرما را تکمیل و یا در ساعت اداری با شماره 02188544842تماس تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

 

چرا بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان با سایت بیمه ایرانی؟

وبسایت بیمه ایرانی با محوریت ارائه انبوه بیمه های مسئولیت محیطی بسیار ساده و برای کلیه کاربران ایجاد نموده است . در این وبسایت شما با انواع بیمه مسئولیت تعاریف و مفاهیم بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان، قوانین بیمه ای مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان، سوالات متداول در بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان، پیشنهادات بیمه نامه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان ،محاسبه آنلاین بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان، شرایط عمومی بیمه نامه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان ، مقالات بیمه ای مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان،سفارش آنلاین بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان و دهها مطلب جذاب در مورد بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان خواهید دید.

 چرا بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان با بیمه ایران؟

شرکت سهامی بیمه ایران با هشتاد و دو سال خدمات درخشان در صنعت بیمه بعنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و بنیانگزار صنعت بیمه در ایران با سرمایه ای بالغ بر 4070 ملیارد تومان که چندین برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه خصوصی و خصولتی دیگر و با ذخیره خسارتی که بالغ بر دو برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه دیگر و با شبکه فروشی توانمند بدون رقیب در صنعت بیمه یکه تازی می نماید.و در رشته بیمه مسئولیت بخصوص بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان همواره پشتیبان مدیران و صاحبان صنایع و کارفرمایان و در نتیجه کارکنان بوده است.

چرا بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان با نمایندگی علوی ؟

نمایندگی علوی بعنوان یکی از هزاران نماینده فعال شرکت سهامی بیمه ایران در سال 1383 پا به عرصه رقابت در صنعت بیمه نهاد ، این نمایندگی از سال 1384 تاکنون همه ساله بعنوان نماینده برتر بیمه مسئولیت و پیشرو در بیمه های عمر،اشخاص ، مهندسی ، اتومبیل و درمان تکمیلی مطرح بوده است.این نمایندگی با مدیریت سید عباس علوی لواسانی بر اساس اصول و عقاید و اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای جوان خود در بخشهای فنی و آی تی توانسته است غیر ممکن ها را ممکن سازد وبا عرضه اینترنی و آنلاین خدمات بیمه همواره در روشهای نوین ارائه خدمات بیمه ای پیشتاز باشد.در این راستا بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان نیز از بخشهای مهم نمایندگی علوی محسوب می گردد و توانسته خدمات ارزنده ای در بخشهای ، کارشناسی ، صدور و خسارت به بیمه گزاران ارائه نماید.

بیمه مسئولیت کارفرما آرامش خاطر مدیران ، کارفرمایان و کار آفرینان را به ارمغان می آورد

با ما تماس بگیرید:

تلفن : 02188544842

فکس:02188172107

اینستاگرام:@iranibimeh

همراه و تلگرام:09126770622

آی دی تلگرام مدیریت:@alavionline

www.insuranceirani.com

قیمت بیمه مسئولیت نکات مهم در بیمه مسئولیت کارفرما تعداد بیمه شدگان در بیمه مسئولیت کارفرما قیمت بیمه مسئولیت کارفرما