ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

  صدورآنلاین بیمه نامه درایام تعطیل  09121268394images 1

مشاوره آنلاین بیمه عمر

مشاوره آنلاین بیمه عمر ایران مان

مشاوره خرید بیمه اتومبیل

مشاوره خرید آنلاین بیمه اتومبیل

مشاوره بیمه مسئولیت

مشاوره خرید آنلاین بیمه مسئولیت

مشاوره بیمه آتش سوزی

مشاوره خرید اینترنتی بیمه آتش سوزی ایران

بیمه نامه مسئولیت اسب های مسابقه

بیمه نامه مسئولیت اسب های مسابقه

بیمه مسئولیت اسب

بیمه اسب یکی از زیر شاخه های بیمه مسئولیت و بیمه ای نسبتا جدید محسوب می گردد.در راستای حمایت از مالکین اسبهای مسابقه اعم از اسبهای زینتی و اسبهای سواری و پتیبانی از صنعت اسب داری ، بیمه حوادث اسب برای اولین بار در سال 1377 توسط شرکت سهامی بیمه ایران طراحی و به بازار بیمه ای عرضه گردید و توسعه یافت  و از حیث جذب پرتفو و ارائه خدمات مقام اول صنعت محسوب میگردد . در این راستا و در جهت ارائه اطلاعات جامع تر به بیمه گزاران و شبکه فروش برای گسترش دامنه نفوذ بیمه اسبهای مسابقه ، این شرکت در نظر دارد ضمن طراحی فرم های جدید پیشنهاد ، کارشناسی صدور و خسارت ، اطلاعات مورد نیاز جهت بازاریابی و ارائه مشاوره را که در زیر به آنها ارائه اشاره شده است در سایتهای مرتبط به اشتراک و در اختیار شبکه محترم فروش بگذارد .
الف ) موضوع بیمه اسب و بازارهای هدف بیمه اسب :
موضوع بیمه عبارت است از بیمه اسبهای مسابقه مندرج در شرایط خصوصی در برابر خطرات مندرج در شرایط خصوصی .
از نظر بیمه ای  در یک تقسیم بندی کلی ، اسبها به انواع  " کورس، درساژ ، تولیدی ، پرشی ، زیبایی ، صحرائی ، استقامت و راهپیمائی و سواری آزاد "  طبقه بندی میشوند که برای همه انواع نامبرده شده میتوان بیمه نامه اسب صادر نمود  . همچنین بازار هدف آنها باشگاههای سوارکاری ، تکثیر و پرورش ، هیئتهای سوارکاری ، ادارات تربیت بدنی و مالکین انفرادی میباشد .
برای شناسائی اسب علاوه بر شناسنامه یا پاسپورت و میکروچیپ کارگذاشته شده در بدن ،  مشخصات ظاهری آن از جمله رنگ مو و یال ، جنسیت ، رنگ سم ، علامت داغی ، وضعیت سلامت جسمانی اسب از جهات مختلف و ... در بازدید اولیه توسط کارشناس دامپزشک معتمد شرکت بیمه  مورد توجه و بررسی  قرار میگیرد .
ب ) تعریف حادثه و بیماری در بیمه حوادث اسب :  
حادثه : هر گونه واقعه ناگهانی ، نامطلوب و غیر قابل پیش بینی  ناشی از عامل خارجی و در محدوده جغرافیائی ذکر شده در شرایط خصوصی بیمه نامه که بدون قصد و اراده بیمه گزار تحقق یافته و باعث زیان به مورد بیمه شود .  
بیماری :  با توجه به اینکه هزینه های درمانی ناشی از بیماری تحت پوشش نمیباشد صرفا" بیماریهائی که منجر به تلف اسب شود مطابق با شرایط عمومی بیمه نامه حوادث اسب تحت پوشش میباشد . (بطور مثال تلف ناشی از بیماریهای واگیردار استثناء میباشد )
ج ) خطرات تحت پوشش :
1 – تلف ناشی از بیماری 
2 – تلف و نقص عضو ناشی از حادثه با پوشش حمل و نقل 
3 – تلف ناشی از زایمان و سخت زائی بدون دریافت حق بیمه اضافی  ( برای اسبهای مادیان )
د ) حق بیمه : در گذشته این خطرات به تفکیک نیز ارائه میشد لیکن در حال حاضر کلیه خطرات فوق بصورت یکجا و با نرخ واحد 5 درصد مبلغ بیمه شده ، تحت پوشش قرار میگیرند . البته در صورتی که بیمه گزار مصر به اخذ صرفا" خطر بند یک یا صرفا" خطر بند 2 باشد در اینصورت نرخ هر کدام از خطرات 53 درصد محاسبه خواهد شد .
ه ) محدوده جغرافیایی : ایران . در صورت جابجایی در سطح خارج از استان میبایست مراتب به اطلاع شرکت بیمه رسانده شود .
و ) فرانشیز :
1 ) از مبلغ 1 تا 20 میلیون 20 % خسارت
2) از مبلغ 20 تا 50 میلیون 25 % خسارت
3 ) از مبلغ 50 تا 80 میلیون 30 % خسارت
4) از مبلغ 80 تا 120 میلیون 35 % خسارت
5) از مبلغ 120 میلیون به بالا 40 %
ز ) استثنائات : (علاوه بر استثنائات عمومی مانند جنگ ، آلودگی های رایو اکتیو و فعل و انفعالات هسته ای و ... )
1 – خسارت یا تلف ناشی از دوپینگ
2 -  خسارت یا تلف ناشی از بیماریهای واگیر دار (اپیدمی)

دانلود فرم پیشنهاد بیمه اسب

بیمه اسب


3 – هزینه های دامپزشکی .
4 - هر گونه نقص عضو ناشی از بیماری همچنین نقص عضوهای تدریجی و کاربردی (از این جهت که در تعریف حادثه نمی باشد ) تحت پوشش قرار ندارد . (نقص عضو ناشی از حادثه تا سقف 50 درصد ارزش بیمه شده پوشش دارد)
5 – تلفات ناشی از بیماریهایی که اسب پیش از صدور بیمه نامه به آن مبتلا بوده است .
ح ) تخفیف عدم خسارت :
تخفیف عدم خسارت تا حداکثر 2 سال و هر سال 10 درصد در نظر گرفته میشود (در حال حاضر چنین تخفیفی اعمال نمیگردد) و تخفیف گروهی برای یک بیمه گزار مشروط بر اینکه حداقل برای 20 اسب پوشش بیمه ای اخذ نماید  ،  10 درصد در نظر گرفته میشود . در هر حال کل تخفیفات منظور شده برای یک اسب (یعنی تخفیف گروهی و عدم خسارت) نمیبایست از یک درصد ارزش آن اسب تجاوز کند .
ط ) مدت  بیمه نامه اسب :
مدت بیمه نامه اسب بطور معمول یکسال میباشد که در صورت تقاضای بیمه گزار  از 6  تا 11 ماه نیز صادر خواهد شد که در اینصورت محاسبه حق بیمه با توجه به تعرفه کوتاه مدت به شرح زیر انجام خواهد شد .
6 و 7  ماه : 80% حق بیمه سالانه
8 و 9  ماه : 85% حق بیمه سالانه
10 و 11 ماه : 95% حق بیمه سالانه
ی ) مدارک مورد نیاز برای صدور بیمه نامه اسب های مسابقه :
     فرم پیشنهاد تکمیل شده
     شناسنامه یا پاسپورت اسب
     گزارش بازدید اولیه کارشناس دامپزشک معتمد شرکت بیمه مبنی بر پذیرش ریسک
ک ) مدت اعتبار گزارش کارشناس :
10 روز از تاریخ بازدید  میباشد .
ل) وظایف بیمه گزار در صورت بروز حادثه یا بیماری برای مورد بیمه شده و مدارک مورد نیاز جهت رسیدگی به خسارت .
بیمه گزار موظف است کلیه مراقبتهای معمول را در تمام مدت اعتبار بیمه نامه از مورد بیمه بعمل آورد و در صورت بروز حادثه یا بیماری کلیه اقدامات لازم جهت جلوگیری از توسعه نقص عضو ، بیماری یا تلف مورد بیمه را بعمل آورده اقدام به مداوای اسب نموده و مراتب را به دامپزشک شرکت بیمه اطلاع دهد  .با توجه به اینکه در صورت تلف اسب ، جسد به سرعت عفونی ، متعفن  و  تجزیه میگردد و نگهداری آن به لحاظ رعایت اصول بهداشتی امکان پذیر نمیباشد ، سوزانده میشود و امکان بازدید و بررسی اسب تلف شده و علت مرگ میسر نخواهد شد ؛  لذا ضروریست حداکثر ظرف مدت 48 ساعت نسبت به اعلام بیماری ، نقص عضو یا اتلاف اسب اقدام و در صورت تلف اسب کلیه اقدامات لازم جهت حفظ آن تا حاضر شدن کارشناس شرکت بیمه انجام پذیرد . بیمه گزار موظف است از مورد آسیب دیده عکس و فیلم تهیه نموده و در صورت امکان گواهی وقوع حادثه یا بیماری را از مسئولین و مقامات رسمی محلی از جمله تربیت بدنی ، پلیس  و ... دریافت و به شرکت بیمه ارائه نماید .
 

فرآیند صدور بیمه مسئولیت اسب در نمایندگی علوی:
بیمه‌گزاران می‌توانند با تکمیل فورم پیشنهاد درخواست خود برای صدور بیمه‌نامه را در دفتر نمایندگی علوی یا بصورت آنلاین و اینترنتی در سایت بیمه ایرانی ثبت و پس از مشاوره با کارشناسان  این بیمه‌نامه و بازدید و تایید دامپزشک یا کارشناس بیمه اسب بیمه ایران پس از موافقت شرکت سهامی بیمه ایران و بیمه گزار  با حق بیمه و شرایط اعلامی صادر خواهد شد.

 

 چرا بیمه مسئولیت اسبهای مسابقه با سایت بیمه ایرانی؟

وبسایت بیمه ایرانی با محوریت ارائه انبوه بیمه های مسئولیت و با نگاهی تخصصی بر روی بیمه های اسب محیطی بسیار ساده و برای کلیه کاربران و علاقمندان به اسب و اسب سواری ایجاد نموده است . در این وبسایت شما با انواع بیمه مسئولیت تعاریف و مفاهیم بیمه مسئولیت اسب ، قوانین بیمه ای مسئولیت اسب، سوالات متداول در بیمه مسئولیت اسب، پیشنهادبیمه نامه مسئولیت اسبهای مسابقه ، شرایط عمومی بیمه نامه اسب ، مقالات بیمه ای مسئولیت اسب بازار هدف بیمه اسب ،محاسبه آنلاین بیمه اسب ، راهنمای پرداخت خسارت بیمه اسب ، نکات مهم در مورد بیمه اسب  و دهها مطلب جذاب در مورد بیمه مسئولیت اسبهای مسابقه و زینتی خواهید دید.

چرا بیمه مسئولیت اسب با بیمه ایران؟

شرکت سهامی بیمه ایران با هشتاد و دو سال خدمات درخشان در صنعت بیمه بعنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و بنیانگزار صنعت بیمه در ایران با سرمایه ای بالغ بر 4070 ملیارد تومان که چندین برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه خصوصی و خصولتی دیگر و با ذخیره خسارتی که بالغ بر دو برابر سرمایه کلیه شرکتهای بیمه دیگر و با شبکه فروشی توانمند بدون رقیب در صنعت بیمه یکه تازی می نماید.این شرکت از سال 1377 و برای اولین بار در ایران این بیمه نامه را ارائه نومد و در رشته بیمه مسئولیت اسب نیز مانند تمام رشته های بیمه مسئولیت  همواره پشتیبان مدیران و صاحبان مزارع و پرورشگاهها و باشگاههای اسب دوانی و چابکسواران بوده است.

چرا بیمه مسئولیت اسب با نمایندگی علوی ؟

نمایندگی علوی بعنوان یکی از هزاران نماینده فعال شرکت سهامی بیمه ایران در سال 1383 پا به عرصه رقابت در صنعت بیمه نهاد ، این نمایندگی از سال 1384 تاکنون همه ساله بعنوان نماینده برتر بیمه مسئولیت و پیشرو در بیمه های عمر،اشخاص ، مهندسی ، اتومبیل و درمان تکمیلی مطرح بوده است.این نمایندگی با مدیریت سید عباس علوی لواسانی بر اساس اصول و عقاید و اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای جوان خود در بخشهای فنی و آی تی توانسته است غیر ممکن ها را ممکن سازد وبا عرضه اینترنی و آنلاین خدمات بیمه همواره در روشهای نوین ارائه خدمات بیمه ای پیشتاز باشد.این نمایندگی در سالهای اخیر با نگاهی ویژه بر بیمه نامه اسب خدمات ویژه ای در جهت فرهنگ سازی و اطلاع رسانی این رشته نموده است

فرم پیشنهاد بیمه اسب
Horse_Insurance_Form.pdf
 

بیمه مسئولیت اسب آرامش خاطر همه اسب سواران ، دوست داران اسب و باشگاه داران را به ارمغان می آورد

با ما تماس بگیرید:

تلفن : 02188544842

فکس:02188172107

همراه و تلگرام:09126770622

اینستاگرام :@iranibimeh

آی دی تلگرام مدیریت:@alavionline

www.insuranceirani.com

   
  بیمه اسب بیمه نامه مسئولیت اسب بیمه نامه مسئولیت اسب های مسابقه موضوع بیمه اسب پوششهای بیمه اسب

تماس تلفنی